Cooper

Datum příjmu: 24. 2. 2024
Místo nálezu: Putim
Kastrace: Ano
Očkování: v léčbě, antibiotika
Hlášení nálezu obci: Zatím v jednání, zda jde o toulavou kočku nebo kočku od majitele.

21. 2. 2024 nás kontaktoval krmič z lokality, kde se stahovaly kočky a která je díky pánovi pod kontrolou, že se jeden z kocourů vrátil s velkou ránou na krku.

Kocourek byl několik dní na veterině, kde mu ránu zašili. Nyní je v naší péči. Jelikož je rána/šití velké a scházela mu tam i kůže, rána se dle očekávání otevřela. Péče o kocourka je proto náročnější, ale věříme, že bude všechno v pořádku. Chce to čas a trpělivost.

30. 3. Nabídka k adopci

7. 4. Velmi se omlouváme, zveřejněním nabídky kocourka k adopci se mnoho změnilo - snad od druhého dne inzerce ožil, začíná usilovat o pozornost a prostor, nebude to určitě kocourek do malého bytu. Ale především, včera p. veterinářka kocourkovi diagnostikovala pododermatitis na tlapičkách. Takže má zatím na 3 týdny antibiotika. Léčba prý může trvat i více týdnů. Infekční to není. Poslední 4 dny dokáže kocourek mňoukat i hodinu vcelku, určitě to není bolestí, ale nudí se, dle mého bude potřebovat i bezpečnou zahrádku nebo alespoň voliéru a zřejmě společnost. Tímto zatím stahujeme kocourkovo nabídku. Děkujeme za nabídky.

5. 6. Kocourek je zdravý a těší se až najde nový domov :)