Depozitování

Zásadní podpora pro Spolek Catico z.s. 

Nabídněte domov a péči potřebným kočičkám

Spolek Catico z.s. se již léta věnuje záchraně a podpoře koček v nouzi. Pro úspěšnou realizaci této činnosti je nezbytný dostatečný prostor pro umístění zvířat a laskavé ruce, které se o ně postarají. Naše kapacity jsou však napjaté k prasknutí. Eva Hulcová a její malý tým se o kočky starají s láskou již téměř 15 let, během kterých pomohli stovkám koček najít nový domov. Přesto každý rok zůstane několik koček, které z různých důvodů nejsou adoptovány - staré kočky, kočky s dietními potřebami nebo ty, které jsou příliš plaché nebo obyčejně zbarvené. Tito chlupáči potřebují naši pomoc nejvíce.

Chceme-li pokračovat v naší misi, naléhavě potřebujeme nové dočasné domovy pro naše svěřence.

Co přesně znamená - Být depozitářem?

Pokud máte ke kočkám lásku, ale nemůžete si dovolit závazek na 15 - 20 let, dočasné přijetí kočky nebo kočičí rodiny může být ideální možností pro vás. Nabídnete jim prostor, lásku a péči, dokud společně nenajdeme jejich nový trvalý domov.

I pokud již doma máte kočičího přítele a rádi byste pomohli, je to možné. Doporučujeme, aby vaše kočky byly očkované, i když budou od dočasně přijatých koček oddělené. Místo lze vždy nějak najít - v koupelně, na chodbě, v prádelně, garáži nebo v jakémkoliv volném prostoru. Vaše nabídka být depozitářem je pro nás a naše kočky nesmírně cenná.

Spolek se zavazuje pokrýt náklady na krmení, stelivo, veterinární péči a další potřeby. Současně se budeme snažit najít kočkám nové domovy. Rozsah vaší pomoci závisí pouze na vás - není žádný tlak. Vaše podpora je pro nás a pro kočky nesmírně důležitá.

Pokud máte v domově i v srdci prostor pro kočičího společníka a chtěli byste se zapojit, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 777 100 466. Těšíme se na vaši pomoc.