Pomoc trošku jinak

V našem spolku vítáme veškerou pomoc, která může zlepšit život kočkám, jak těm, které máme přímo pod svou péčí, tak i těm venkovním, které pravidelně kastrujeme a zajišťujeme jim potravu.

  1. Pokud vás baví práce se sociálními sítěmi, máte srdce plné lásky ke kočkám a toužíte přispět k dobré věci, hledáme právě vás! Volejte, pište !
  2. Jste-li znalí v oblasti PR, fundraisingu nebo máte zkušenosti s vyhledáváním a získáváním dotací pro neziskové projekty, a chtěli byste své dovednosti věnovat naší věci, vaše nabídka pomoci je více než vítána. Volejte, pište !
  3. Pokud z různých důvodů nemůžete přijmout kočku do svého domova, máte možnost podpořit některého z našich svěřenců trvale a virtuálně.
  4. Dále můžete přispět účastí v naší pravidelně organizované kočičí aukci na Facebooku. Můžete se zapojit buď jako účastník aukce a dražit vybrané předměty, nebo nám můžete darovat atraktivní předměty, ideálně s kočičím motivem, které bychom mohli nabídnout k aukci. Samozřejmě můžete udělat i obojí. Moc děkujeme.

Máte nějaký originální nápad jak bychom mohli našim kočičím přátelům ještě více pomoci? Dejte nám vědět. Všechno, co děláme, děláme pro kočky v nouzi.

Nestyďte se, volejte, pište. Vážíme si každé pomoci, nápadu i rady.

777 100 466
catico@post.cz