Kočičky v útulku

Kočičky, které vyloženě čekají na svou další životní příležitost, novou rodinu, nový domov...
Pokud by se vám některá z kočiček líbila, ale z určitých důvodů si ji nemůžete osvojit, můžete si kočičku alespoň virtuálně adoptovat a finančně nebo materiálně jí přilepšit.

Kočičky, které vzhledem ke zdravotnímu stavu nebo stáří nejsme schopni a ani ochotni udat. V jejich stavu by jim změna prostředí a životního stylu spíše přitížila. Virtuální adopce je samozřejmě možná.

Odchyt, kastrace, vyšetření, léčba, označení, vypuštění, adopce, depozitování, ...
To vše jako preventivní opatření před nežádoucím množením a zvířecím utrpením.

VIRTUÁLNÍ ADOPCE

Neboli osvojení kočičky na dálku. Důvodů proč se vydat tímto směrem je mnoho - nejčastější však bývá stav kočičky nebo nemožnost kočičku fyzicky vlastnit. Virtuální adopcí budete přispívat na její veterinární a životní náklady. Průměrně se tyto náklady na dlouhodobou péči o jednu kočku pohybují okolo 400 Kč za měsíc. Vaše pomoc samozřejmě nemusí být pouze finanční, ale můžete kočičce přilepšit i materiálně přímo na míru něčím co má kočička ráda nebo potřebuje.

  • Vyberte si kočičku, které chcete pomáhat a dejte nám vědět.
  • Posílejte pravidelný měsíční příspěvek, který si můžete zvolit sami. Částku posílejte na náš transparentní účet 2801357586/2010, jako poznámku dejte jméno kočičky.
  • Vaše jméno zveřejníme u dané kočičky na webu a budeme vás pravidelně informovat jak se vaší kočičce daří. Pro vystavení potvrzení o daru, abyste si jej mohli odečíst z daní, nás stačí kontaktovat.

Našly domov (od r.2024)

ČERNÁ
PACIČKOVÁ
MOUREK
ZRZÍK
MOURINKA
MOURINKA2
ČERNÝ KOCOUR
MIKEŠ
DUBAJKA
OČKO
MATKA
RADUNA
ČERTÍK
BLIKAVKA

Nezapomeneme