Aktuálně

Milí kočkomilové, máme tady předprázdninovou aukci na pomoc kočičkám ve spolku Catico! Kočenek vůbec neubývá, za to korunek bohužel ano. Díky této aukci si můžete udělat radost a zároveň podpořit potřebné tvorečky.

Aukce končí v neděli 30.6.2024 ve 20:00:59.

Jak dražit?
Snadné! Do komentářů pod jednotlivé fotografie předmětů pište své příhozy....

V časech nouze a bídy máme radostnou novinku.
Dostaneme granulky pro naše kočičky.
Krmíme asi 80 plašánků a útulkové číči také něco zbaští.

Vážené spolky, registrované a neregistrované útulky, které zajišťujete péči o kočky. Ráda bych vám sdělila, že na základě problémů, které mnozí z vás máte se Státní veterinární správou, která vás údajně nechce zaregistrovat mezi legální útulky bez kolaudace a na základě dotazu paní Bradáčové, která zjistila, že je to skutečně povinností, byla dnes...

Dvouletá kočička a kocourek, kastrovaní, mazliví, čistotní, nejsou vybíraví a rádi si spolu hrají. Původně byli zachráněni mladými lidmi v lese, ale ti už si je nemohou z rodinných důvodů nechat. Prosím, pomozme jim najít nový domov. Značka velmi spěchá. Nachází se v Písku, převoz možný.

Je vám líto umírajících, týraných, opuštěných koček ? Vyskakují na vás den co den na Fb zvířecí neštěstí ? Pojďme s tím něco udělat - chceme žádat politiky o změny v zákonech pro trpící zvířata !PODEPIŠTE PROSÍM PETICI ZA ZMĚNU ZÁKONŮ PRO KOČKY.DĚKUJEME ZA MAXIMÁLNÍ SDÍLENÍ.