Jak nás podpořit

KDO NÁM POMÁHÁ ? 

Především vy, drobní dárci. Velice vám za kočičky děkujeme.


FINANČNÍ POMOC

Naše veřejné sbírky probíhají na dvou účtech a jsou kontrolované Jihočeským krajem:

Fio banka, a.s.: 2801357586/2010
CATICO z.s. pokrytí nákladů spojených s péčí o opuštěná a týraná zvířata, především veterinární náklady, krmivo, stelivo, chovatelské potřeby, atd.  

Fio banka, a.s.: 2302084739/2010

CATICO z.s. pokrytí nákladů souvisejících s poradenskými, advokátními a právními službami, které se týkají ochrany zvířat. Tento účet by měl primárně sloužit na soudní výdaje při sporu s městy a obcemi, které porušují zákony a odmítají přijímat nalezená zvířata.

DARUJME.cz

Naše kočičí mise: Pomozte opuštěným, nemocným zvířátkům.

Pohlédněte do očí Kalmánkovi – jak by mohl kdokoli s dobrým srdcem zůstat lhostejný?

My dobrovolníci nejsme zákonem povinni se o toulavé kočky starat. Tato odpovědnost by měla ležet především na majitelích domácích mazlíčků a obcích či městech. Bohužel tomu tak není. Každá kočka, kterou zachráníme, potřebuje základní veterinární péči – odčervení, očkování a často také další léčbu nebo dokonce operaci. A k tomu přidáme krmivo, velmi často drahé dietní kvůli různým léčbám a chorobám, stelivo, chovatelské potřeby, desinfekce, podložky – seznam je opravdu dlouhý. Naše předsedkyně spolku denně pečuje o kočky a urputně jedná s obcemi. V této situaci už nemůže být sama na všechno. Proto naléhavě potřebujeme vaši podporu, za kterou vám budeme nesmírně vděčni.

JEDNORÁZOVĚ

MĚSÍČNĚ