Finance

Ceník je ve výstavbě. Od 1.1. 2024 je přáním spolku Catico, aby obce a města za odchyt koček a péči o ně platily.

Přemýšlíme o tom, jestli obce a města platí instalatérovi, zahradníkovi, zedníkovi, kominíkovi, IT specialistovi, paní uklízečce, firmě na deratizaci škůdců, za odchyt a umístění psa v útulku, aj. a nebo tyto služby konzumují zdarma. Máme za to, že za ně platí (v české měně). 

Nikoho ke spolupráci nenutíme. Pro nás by bylo ideální, aby měla každá obec a město nálezy toulavých koček zajištěné vlastním nebo smluvním útulkem. 

Taktéž by bylo výtečné, pokud by města a obce naslouchaly doporučení Ústřední komise pro ochranu zvířat při Státní veterinární správě a prováděly preventivní kastrace toulavých koček a zabránily tak jejich dalšímu množení.

Konečně bychom se my dobrovolníci mohli věnovat svým rodinám, chodit do kina, jezdit na lyže, na dovolené, mít volné víkendy a třeba odpočívat  a ještě bychom ušetřili spoustu peněz :-). 


ve výstavbě...

Cena za adopci kočky je stanovena na .... Kč. Tato částka zahrnuje veterinární prohlídku, očkování, odčervení, čipování, sterilizaci nebo kastraci a případnou léčbu. Pro adoptujícího je také připravena smlouva o adopci a možnost konzultace s našimi zkušenými dobrovolníky.

Adopce kočky

Adopce kočky je skvělý způsob, jak dát domov opuštěnému nebo bezdomovci kočičímu příteli a zároveň se stát součástí záchrany zvířete

 Kč

Vakcinace kočky

Vakcinace kočky je důležitým preventivním opatřením, které chrání kočky před nebezpečnými nemocemi a zlepšuje jejich kvalitu života.

 Kč

Kastrace/sterilizace kočky

Kastrace/sterilizace kočky je důležitým zákrokem, který pomáhá prevenci nechtěných kočičích březostí a množení koček, které nikdo nechce..

 Kč

Ošetření zraněné kočky

Ošetření zraněné kočky zahrnuje důkladné vyšetření zranění, čištění rány, podání potřebných léků a poskytnutí klidového režimu

 Kč

Léčba nemocné kočky

Léčba nemocné kočky zahrnuje podávání léků, péči o hygienu, aby se kočka mohla co nejrychleji zotavit.

 Kč

Odčervení kočky

Odčervení kočky je důležitým preventivním krokem pro ochranu jejího zdraví a zamezení přenosu parazitů na ostatní zvířata i na člověka

 Kč

Poradenské služby pro nálezce koček - zdarma

Poradenské služby pro nálezce koček nabízí odborné rady a podporu při nalezení a péči o bezdomovce kočky.


 Kč