Kočičky v útulku - FOTOGALERIE

Zde se můžete podívat na kočičky, které se momentálně nachází ve spolku Catico. V minulých letech provozoval spolek webové stránky, o které jsme přišly. 

Tyto nové webové stránky vytvořila předsedkyně spolku Eva Hulcová. Omluvte prosím kvalitu. Víte, jak to je - bída naučila Dalibora housti. No, však o tom tyto stránky také jsou - je velmi málo ochotných lidí, kteří by pomáhali spolkům, zvířatům a nejen tam, obecně....

Tímto tedy hledám nějakého šikulu, který by našemu spolku dokázal vyrobit funkční a hezké webové stránky. Doménu, logo, nápady máme, jen tvůrce schází. 

A já měla tři možnosti:

Ukončit činnost spolku Catico, výrobu webových stránek zaplatit z vlastních finančních zdrojů (spolek se totiž neustále potýká s nedostatkem financí) a nebo je vyrobit sama. :-). 

Podle § 25 odst. 4 zákona č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání, musí totiž každý útulek provozovat povinně webové stránky a zveřejňovat na nich datum přijetí a místo nálezu zvířete.  

Dále podle Zá. 89/2012 Sb. má každá obec nebo město povinnost, postarat se o toulavé zvíře. Většina měst a obcí v naší zemi tuto problematiku bagatelizuje, vymlouvá se, odmítá od nálezců kočky přijímat, odmítá budovat útulky pro kočky a následně jednou z výmluv bývá, že kočky nemají kam dát. 

Od počátku činnosti našeho spolku dbáme na hlášení nálezům obcí a velice často narážíme na porušování zákonů. U každé naší kočky proto informujeme i o postoji obce/města.

FOTOGALERIE KOČIČEK NA TÉTO STRÁNCE NÍŽE:


Fotogalerie