Pan Rýmička

21. 3. 2024 Tohoto kocourka jsem před několika lety spolu s jeho sourozenci, jako malé koťátko, vypiplala na lahvičce. Srdce mě zabolelo, když jsem ho znovu spatřila a slíbila jsem mu, že se po vlně kastrací vrátím a budeme jeho zdraví řešit. Kocourek je velmi štíhlý, má trvale naklopenou hlavu do strany, evidentně neurologický problém. Zjišťujeme, že má epileptické záchvaty s křečemi a pěnou u tlamky, nově si začal škrábat krk. Je do pátku na pozorování na veterině. Začíná to vypadat, že problém by mohl být v uchu.

Kocourek se jmenuje Pan Rýmička, zdraví mu vždycky haprovalo. Pokud byste chtěli Pana Rýmičku a další kočičky útulku Catico z.s. podpořit, budeme vám neskonale vděční. Na veterině máme otevřenou fakturu, která už dělá téměř 50.000,- kč, což by znamenalo, že se blížíme do finále…:-(. Je to také tím, že jsme personálně veeelmi malý spolek. Sice velmi pracovitý, ale není žádná osoba, která by měla jen jeden úkol - shánět peníze. Zkrátka málo lidí, málo času.

14. 4. 2024 TOXOPLAZMÓZA A NEUROFIP, takže léčíme. Čeká ho navíc náročná operace v uchu, kde má polypy. Tenhle kocourek je oříšek i pro veterináře a laboratoř.