Violka

Odpolední šlofíček s Bohouškem
Odpolední šlofíček s Bohouškem

Datum příjmu: 2017
Místo nálezu: Praha Dejvice
Kastrace: ANO
Očkování: ANO
Hlášení nálezu obci: soukromý chov

Kočičky přichází, odchází a některé, především ty nekontaktní nebo nemocné, zůstávají.. Jednou z nich jsem já. Dříve mi říkali Koník a přijali mě v roce 2017 od bezdomovců z vlakového nádraží Praha Dejvice.

Byla jsem ve špatném zdravotním stavu. Nyní si žiju svůj život a jsem moc spokojená. Hlavně, když mi dají všichni cizí lidé svatý klid a můžu být co nejvíce a nejdéle namáčknutá na svého kamaráda, velkého kocourka Bohouška.

Slovy depozitářky:

Violka je příjemná, hodná, ráda s vámi usne v posteli, předtím vám však dá pusu na dobrou noc. Ve dne o ní nebudete vědět, pokud ovšem zrovna nepoběží kolem, protože dupe jako Koník, jak jí také říkáme. Ve dne někde leží a po kontaktu nijak netouží, někdy se nechce ani nechat chytit. Nedoporučuji k dětem, nelíbilo by se jí, kdyby jí někdo narušoval její denní klidový režim. Má za sebou krušné časy ze života vedle kolejí Dejvického nádraží, mrazivých nocí a touhy po kontaktu s člověkem. Jinak je to klidná, pohodová a vděčná, bezproblémová kočička. Má ráda společenství koček, je zvyklá na psa. Nebylo by jí dobře samotné. U nás se mají moc rády se Škraboškou Zlatíčkem. Je zvyklá v bytě s výběhem do bezpečné zahrady a tak by jí to vyhovovalo i v novém domově.